Ben nasıl öldüğümü gördüm. Hatta planladım .Kusursuz . Şeytana şapkasını ters giydireninden!

Tüm detayları aylar öncesinden  piksel  piksel  kodlandı,  beklemek  hazzı tavan yaptırdı  .

Yıllarca romanlar yazdım ,şöhretin de paranın da tadına vardım ,kadınlar kapımda yatardı, çok da yakışıklı değildim, bana değil yazar a geliyorlardı, nerden mi biliyorum Nejat’tan , ikizimden .Hımbılda değildim haa ,yanlış anlamayın,boylu poslu, elim yüzüm düzgün ama benim gibi onlarcası yanınızdan geçip gider de haberiniz olmazdı.

İşte hayatın zirvesindeyken  aşık oldum , çuvalladım, batırdım, planladım ve bingo! Herşeyi anlatıcam sabırsızlanmayın ,lafa ilk önce türkiye 3. Güzeli genç eşimden başlamalı ,eminim böyle bir güzelliğe ben değil kimse dayanamazdı ,sütun gibi bacaklar işveli gülüşler hele hele hayran bakışlarını gözlerime dikti mi iş bitmişti, too late !Feleğin çemberinden geçmiş beni ,maymun etti oyuncak etti de ben bunu evlendikten  çok sonra anladım . Kanser olduğumu öğrenmem bu kadar koymadı ! Karımın  yazar müsfettesi öğrencimle arkamdan çevirdikleri …Yazarım ulan ben!  size öyle bir son yazarım  ki …işte bu intikam son aylarımı yaşanır hale getirtti.

Karım ve müsfette beni söz de kemo ya gönderip çılgınca sevişirlerken Hikayemin hazırlıkları başladı. Avukatın bürosunda vasiyetimi karım lehine değiştirdim,  bir de salağa yatıp, ‘ben anlamam bu işlerden ama karım sağolsun ısrar etti’ diye yılların kurt avukatının kulağına suyu kaçırdım adam beni kibarca uyardı ama çok da bir şey diyemedi, ser de seviyorum ya karımı sustu , hayat siğortası da  yaptırsam deyince adamın rengi attı, varan 1 tamam. Kaşımı saçımı sakalımı beni tanımayan eski bir mahalle berberinde sıfırladım adam şaşırdı ama hiç muhatap olmadım.

Bu son aylarda beni en tatmin eden şeyse ikinizi de kıvrandırmaktı .Beraber yenilen yemeklerde bilerek senin bacağına koluna dokunmak  ya da seni yerli yersiz öpmek , hele o müsveddenin gözü arkada  gittiği akşamlarda seninle beraber olmak ,genç bir delikanlıyken bile o kadar zevk  almadım .

-Aylardır yemeklerine kattığım siyanür ve sakinleşticiler seni soluk güçsüz yaptıkça sen salaklaştıkça müsveddenin gelişleri seyrekleşti ama o kadar kolay kurtulamıycak bizden sevgilim, bunları yüzüne söylemek harika bir duygu hadi konuşsana …  ağlama sürtük !

-‘aradım geliyor sümsük ,sözde seni kurtarıcak  son sahneyi burda yazmadım sen  odanda son nefesini verirken perde kapanıcak sevgilim ‘,diyip dudaklarından son kez öpücem ıslak ıslak!

Yatak odası kasvetli ,kalın kadife perdeler, ceviz mobilyalar ,yerdeki eski iran halısı oda tamamen ben ,senden hiçbir şey yok,kokun bile yok ,sen temizlemişsin olay mahalini ,sahne benim .Işığı yakmadım sadece dolunay vurmuş her türlü suçun işlendiği , işleneceği ve hikayenin yazıldığı yatağın üstüne ve  silahın gümüş kabzasından  duvara …

Anahtarın var biliyorum, hahhh uluman da  duyuldu belli ki buldun uyuyan güzeli ! ölümüm kendi silahımdan kendi yatağımda olmalıydı  hiçbir şeyi arkamda sana bırakmadım, ne karımı ne de hikayemin sonunu !

One Reply to “ÖLÜMÜMÜ GÖRDÜM”
  1. Kurgularınız güzel, ancak imlâ hatalarına dikkat ederseniz daha iyi olur. “Kurtarıcak, Kapanıcak, Müsfette” gibi yazım hataları, noktadan sonra büyük harfle başlama, metin içinde rakamları yazıyla yazma gibi ayrıntıları atlamazsanız yazılarınızın okunurluğunu tehlikeye atmamış olursunuz. Word programı hatalı sözcüklerin altını çizer. kontrol ederek düzeltebilirsiniz. Saygı ve sevgiler

Bir cevap yazın